UKS Akademia Piłkarska

Uczniowski Klub Sportowy Ostrów Mazowiecka.

Forte

W dniu 7 Grudnia 2018 odbyły się Mikołajki w Akademii Piłkarskiej.
W początkowej fazie spotkania z dziećmi, młodzieżą, rodzicami, trenerami, darczyńcami i Zarządem nasz prezes Paweł Skarpetowski przywitał wszystkich zgromadzonych.
Po przywitaniu licznej widowni została przedstawiona prezentacja multimedialna z najważniejszych wydarzeń 2018 roku a były to m.in 5-ci dniowy wyjazd turniejowy roczników 2005, 2008,2009 nad jezioro Balaton w Węgrzech, obóz w Ostrowi Mazowieckiej Summer Camp 2018 czy też 10-cio dniowy obóz w Jarocinie. Prezes podkreślił bardzo wyraźnie iż w/w wydarzenia nie odbyłyby się bez ogromnego zaangażowania środków finansowych, które Akademia Piłkarska otrzymała z dotacji Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka i wielu naszych sponsorów.
Tuż po prezentacji w bardzo dynamicznym wejściu zaprezentowała się grupa taneczna Beton z MDK Ostrów Mazowiecka.
Następnie obecni goście zabrali głos, Pan Bartłomiej Pieńkowski dyr. MOSiR Ostrów Mazowiecka, pogratulował ogromnej pracy którą Akademia Piłkarska wkłada w rozwój swoich podopiecznych i przy współpracy z MOSiR może realizować swoje programy treningowe. Następnie głos zabrał zastępca Burmistrza Miasta Pan Daniel Choinka, który jednoznacznie podkreślił iż bardzo ważne są takie inicjatywy jaka jest Akademia Piłkarska a współpraca między Urzędem a Akademią jest kontynuowana z powodzeniem. Ks. Marek Żmijewski pobłogosławił nasza małą społeczność i życzył wszystkim młodym piłkarzom kontynuowania rozwoju swojej pasji i talentu danego od Boga.

Wśród zaproszonych gości był również nasz wychowanek, który spędził w Akademii 3 najwcześniejsze lata swojej kariery a teraz gra z najlepszymi w Polskiej Centralnej Lidze Juniorów i reprezentuje klub Polonia Warszawa w roczniku 2002/2003 Olaf Bartkiewicz.

Jako, że takie spotkania Mikołajkowe to już tradycja w naszej Akademii Piłkarskiej to i nie obyło się bez wizyty Świetego Mikołaja, który dla każdego z naszych podopiecznych przywiózł prezenty. Mikołaj podkreślił, że dla nieobecnych piłkarzy z Akademii z rożnych przyczyn zostawi prezenty u trenerów ;).

Tuż po wręczeniu prezentów przez Świętego Mikołaja, swoje umiejętności zaprezentował Antoni Kacprzak, 12-sto latek pokazał dużą dawkę piłkarskiego „freestyle”, nasi podopieczni gromkimi brawami wspierali wyczyny zaproszonego gościa.

Po wszystkim, zebrani na sali w LO zawodnicy, rodzice trenerzy i zaproszeni goście, udali się na poczęstunek.

Zarząd UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka bardzo dziękuje za liczne przybycie.
Życzymy przy okazji, zdrowych, wesołych, spokojnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Copyright © 2016-2019 - UKS Akademia Piłkarska