UKS Akademia Piłkarska

Uczniowski Klub Sportowy Ostrów Mazowiecka.

Forte

UKS Akademia Piłkarska

UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka to ośrodek szkoleniowy dla dzieci, w którym wykwalifikowana kadra trenerska pracuje z dziećmi.

MISJA

Misją Akademii Piłkarskiej jest kształcenie i wychowywanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej.

PROFESJONALNA INFRASTRUKTURA I WYPOSAŻENIE TRENINGOWE

Dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej zapewniamy wyjątkowe warunki treningowe. W okresie zimowym zawodnicy Akademii trenują w nowoczesnych halach sportowych.

OD PRZEDSZKOLAKA DO SENIORA

W Akademii uczymy podstaw piłki nożnej poprzez sportową zabawę dzieci. Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka stanowi bezpośrednie zaplecze dla seniorskiego klubu piłkarskiego KS „Ostrovia”. To wszystko po to, aby nasi zawodnicy podnosili swoje umiejętności i nabierali cennego doświadczenia piłkarskiego, zarówno w rozgrywkach seniorskich, jak i juniorskich.

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA DZIECI

Przywiązujemy najwyższą wagę do bezpieczeństwa naszych zawodników, zapewniając najlepsze i profesjonalnie przygotowane obiekty sportowe w regionie i powierzając nasze dzieci, doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze trenerskiej!

Zapewniamy najwyższe możliwe standardy zabezpieczenia naszych zawodników.

Władze akademii

Prezes Zarządu Paweł Skarpetowski

Trenerzy :
Jarosław Polak: Tel, 660 403 132
Karol Dmochowski: Tel, 665 783 716
Adrian Orłowski: Tel, 889 181 277
Emil Krasiński: Tel, 662 071 454
Kamil Malec: Tel, 888 577 070

Zobacz również: Historia powstania Akademii Piłkarskiej w Ostrowi Mazowieckiej

Copyright © 2016-2019 - UKS Akademia Piłkarska